|

ZOMER 2026

Wat kun je verwachten deze zomer in Yogaschool Amsterdam?

Het lesrooster wordt eenvoudiger vanaf juli:

  • doordeweeks beginnen de ochtendlessen allemaal om 10:00
  • In het weekend blijft het rooster ongewijzigd
  • De Beginners-les op woensdagavond schuift op naar begintijd 18:30

En verder gaan de lessen door, ook in het putje van de zomer maar

als één van de docenten op vakantie gaat vervangen we haar drukst bezochte lessen, en laten we de andere lessen vervallen. Als jouw les even niet doorgaat, boek dan vast een andere les die week.

Houd ajb de duur- of de aankoop van je nieuwe leskaart in de gaten als je zelf langer op vakantie gaat.

LERAREN ONDERDOMPELING Van dinsdag 25 t/m donderdag 27 augustus scherpen leraren en stagiairs van Yogaschool Amsterdam hun lesgeef-vaardigheden aan. Verwacht een positieve drukte, krijg meer hulp van assistenten in je les en zie hoe wij van elkaar leren. Er is beperkt plaats voor leraren in opleiding met een andere mentor dan Kristien. Gewoon even informeren via e-mail.

Noteer alvast de datum voor de Beginners Intensieve op 28, 29, 30 en 31 augustus. Deze cursus is voor iedereen die wil beginnen met Iyengar yoga bij Yogaschool Amsterdam, maar ook voor alle mensen die al eerder lessen bij ons hebben gevolgd en weer willen beginnen. Zodra het programma definitief is, kun je je inschrijven. Houd onze nieuwsbrief in de gaten!