skip to Main Content
Certified Yoga for students and teachers

LESROOSTER - ACTUEEL EN REGULIER
Volg les in de school als het kàn, doe 'm live-stream thuis als het moet

Het actuele rooster, boek je lessen hier

Het reguliere rooster zomer '21

09:00
10:00
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
17:00
18:00
19:00
20:00
21:00
Maandag
Maandag
18:00 - 19:15
Level 1 Hybride
Level
Level 1
Doel
Beginnen
Docent
Alexandra

(75 min.) De basis houdingen worden aangeleerd en herhaald. Ze worden telkens vanuit een andere invalshoek belicht dus heel afwisselend. Het gebruik van props maakt het oefenen licht of juist enorm intens. Of je nu jong of ouder bent, lenig of stram, fit of niet en mèt of zonder yoga-ervaring, iedereen kan meedoen. Kom daarom -ook als je gevorderd bent- de eerste keer naar deze les en spreek de leraar aan om te overleggen welke lessen verder geschikt voor je zijn.

19:30 - 20:15
Pranayama Online Only
Level
2
Doel
Ontwikkelen
Docent
Kristien

(45 min.) Pranayama, of de weg van de levensenergie. Je kunt aan deze lessen meedoen nadat je 1 jaar wekelijks Level 1 lessen of Alle Levels lessen gevolgd hebt.

Dinsdag
Dinsdag
09:30 - 11:00
Alle Levels SLOWER Hybride
Doel
Ontwikkelen
Docent
Kristien

All Levels lessen zijn voor beginners en gevorderden. Iedereen die al eerder bij ons of elders Iyengar yogales heeft gevolgd kan meedoen. Heb je nog nooit eerder yogales gevolgd? Probeer dan naar de Kennismaken met Iyengar yoga-cursus in de school te komen, vier zaterdag- en zondagmiddagen in september.

19:30 - 20:45
All Levels (English)
Level
All Levels
Doel
Ontwikkelen
Docent
Tanya

Engels gesproken. All Levels lessen zijn voor beginners en gevorderden. Iedereen die al eerder bij ons of elders Iyengar yogales heeft gevolgd kan meedoen. Heb je nog nooit eerder yogales gevolgd? Probeer dan naar de Kennismaken met Iyengar yoga-cursus in de school te komen, vier zaterdag- en zondagmiddagen in september.

Woensdag
Woensdag
19:30 - 21:00
Alle Levels Hybride
Level
MIX
Doel
Ontwikkelen
Docent
Joy en Kristien

All Levels lessen zijn voor beginners en gevorderden. Iedereen die al eerder bij ons of elders Iyengar yogales heeft gevolgd kan meedoen. Heb je nog nooit eerder yogales gevolgd? Probeer dan naar de Kennismaken met Iyengar yoga-cursus in de school te komen, vier zaterdag- en zondagmiddagen in september.

Donderdag
Donderdag
09:30 - 11:00
Zelf oefenen
Level
2
Doel
ontwikkelen
Docent
Kristien

Zelfstandig oefenen! Maak gebruik van de rust, ruimte en props in de school.

16:30 - 18:15
Yoga-therapie
Kristien begeleidt je met aangepaste yoga oefeningen als je een blessure hebt of ziek bent. Kristien ontwikkelt in een reeks van 5 sessies een oefen-programma voor en met je. Je kunt met Iyengar yoga therapie beginnen als je nooit eerder Iyengar yoga lessen hebt gevolgd maar het is wel de bedoeling om na de therapie, yoga te blijven oefenen in onze groepslessen. "Yoga helps us to cure what cannot be endured, and to endure what cannot be cured." BKS Iyengar.
Doel
Herstellen
Docent
Kristien

Kristien begeleidt je met aangepaste yoga oefeningen als je een blessure hebt of ziek bent. Kristien ontwikkelt in een reeks van 5 sessies een oefen-programma voor en met je. Je kunt met Iyengar yoga therapie beginnen als je nooit eerder Iyengar yoga lessen hebt gevolgd maar het is wel de bedoeling om na de therapie, yoga te blijven oefenen in onze groepslessen. "Yoga helps us to cure what cannot be endured, and to endure what cannot be cured." BKS Iyengar.

18:30 - 19:45
Level 1
Level
1
Doel
Beginnen
Docent
Monique

(75 min.) De basis houdingen worden aangeleerd en herhaald. Ze worden telkens vanuit een andere invalshoek belicht dus heel afwisselend. Het gebruik van props maakt het oefenen licht of juist enorm intens. Of je nu jong of ouder bent, lenig of stram, fit of niet en mèt of zonder yoga-ervaring, iedereen kan meedoen. Kom daarom -ook als je gevorderd bent- de eerste keer naar deze les en spreek de leraar aan om te overleggen welke lessen verder geschikt voor je zijn.

Vrijdag
Vrijdag
09:30 - 11:00
Alle Levels Hybride
Level
MIX
Doel
Beginnen
Docent
Kristien

All Levels lessen zijn voor beginners en gevorderden. Iedereen die al eerder bij ons of elders Iyengar yogales heeft gevolgd kan meedoen. Heb je nog nooit eerder yogales gevolgd? Probeer dan naar de Kennismaken met Iyengar yoga-cursus in de school te komen, vier zaterdag- en zondagmiddagen in september.

16:00 - 17:30
Meer met ademhaling Hybride
Doel
Herstellen
Docent
Kristien

(90 min. ) In onze yogales 'Meer met ademhaling' pak je eerst je rust en herstel je je energieniveau. Je leert met zacht werken in diverse asana’s hoe je een brug slaat tussen fysieke oefening en mentale verstilling. In deze verdiepende yogalessen maak je een stap van herstellende asana’s naar Pranayama, de weg van de levensenergie. Waar Asana het lichaam in lijn brengt (alignment) kan onze ademhaling (observeren-cultiveren) onze energie in goede banen leiden. Je kunt meedoen als je gedurende één jaar 52 Iyengar yoga lessen hebt gevolgd. Vraag je leraar advies over deze les als je twijfelt.

Zaterdag
Zaterdag
09:30 - 11:00
Level 2 Hybride
Level
2
Doel
Ontwikkelen
Docent
Kristien

Basis houdingen worden verfijnd en onderling met elkaar in verband gebracht. Sirsasana (Hoofdstand), Handstand, Achteroverbuigingen en Pranayama worden in deze les geïntroduceerd. Je kunt aan deze lessen meedoen nadat je 1 jaar wekelijks Level 1 lessen of Alle Levels lessen gevolgd hebt.

11:45 - 13:00
Level 1
Level
Level 1
Doel
Beginnen
Docent
Monique en Kristien

(75 min.) De basis houdingen worden aangeleerd en herhaald. Ze worden telkens vanuit een andere invalshoek belicht dus heel afwisselend. Het gebruik van props maakt het oefenen licht of juist enorm intens. Of je nu jong of ouder bent, lenig of stram, fit of niet en mèt of zonder yoga-ervaring, iedereen kan meedoen. Kom daarom -ook als je gevorderd bent- de eerste keer naar deze les en spreek de leraar aan om te overleggen welke lessen verder geschikt voor je zijn.

Zondag
Zondag
09:30 - 11:00
Alle Levels, Online Only
Level
MIX
Doel
Ontwikkelen
Docent
Harriet in Portugal

All Levels lessen zijn voor beginners en gevorderden. Iedereen die al eerder bij ons of elders Iyengar yogales heeft gevolgd kan meedoen. Heb je nog nooit eerder yogales gevolgd? Probeer dan naar de Kennismaken met Iyengar yoga-cursus in de school te komen, vier zaterdag- en zondagmiddagen in september.

10:00 - 13:00
Practicing the Introductory and Intermediate Junior syllabi in the morning, teaching in the afternoon
Level 3 - Teaching Practice Sunday Hybride
Dates in 2021: 19/09 - 24/10 - 21/11 Dates in 2022: 6/02 - 6/03 - 3/04 - 8/05 - 5+6/06 In the Level 3 class, all students with three years of regular Iyengar yoga classes and home-practice is welcome. Level 1 Certified Iyengar yoga teachers and everyone interested in mentor-program with Kristien is welcome. Lesgeef training houdt in: aan elkaar lesgeven en daarbij door Kristien gecoacht worden. Het eerste jaar van je studie om Iyengar yoga leraar te worden, observeer je en doe je als proefleerling mee. Tijdens het tweede jaar van de het studie ga je aan je medestudenten lesgeven in de basishoudingen. Is het je derde jaar in opleiding of ben je al Iyengar yogaleraar? Hier is tijd om je vaardigheden te oefenen en aan te scherpen met de Intermediate Junior syllabi. Er is ruimte om moeilijkheden die zich voordoen in je lesgeef-praktijk in groep te bespreken.
Level
Level 3
Doel
Specialize
Docent
Kristien

Dates in 2021: 19/09 - 24/10 - 21/11 Dates in 2022: 6/02 - 6/03 - 3/04 - 8/05 - 5+6/06 In the Level 3 class, all students with three years of regular Iyengar yoga classes and home-practice is welcome. Level 1 Certified Iyengar yoga teachers and everyone interested in mentor-program with Kristien is welcome. Lesgeef training houdt in: aan elkaar lesgeven en daarbij door Kristien gecoacht worden. Het eerste jaar van je studie om Iyengar yoga leraar te worden, observeer je en doe je als proefleerling mee. Tijdens het tweede jaar van de het studie ga je aan je medestudenten lesgeven in de basishoudingen. Is het je derde jaar in opleiding of ben je al Iyengar yogaleraar? Hier is tijd om je vaardigheden te oefenen en aan te scherpen met de Intermediate Junior syllabi. Er is ruimte om moeilijkheden die zich voordoen in je lesgeef-praktijk in groep te bespreken.

14:00 - 16:00
Practicing the Introductory and Intermediate Junior syllabi in the morning, teaching in the afternoon
Level 3 - Teaching Practice Sunday Hybride
Dates in 2021: 19/09 - 24/10 - 21/11 Dates in 2022: 6/02 - 6/03 - 3/04 - 8/05 - 5+6/06 In the Level 3 class, all students with three years of regular Iyengar yoga classes and home-practice is welcome. Level 1 Certified Iyengar yoga teachers and everyone interested in mentor-program with Kristien is welcome. Lesgeef training houdt in: aan elkaar lesgeven en daarbij door Kristien gecoacht worden. Het eerste jaar van je studie om Iyengar yoga leraar te worden, observeer je en doe je als proefleerling mee. Tijdens het tweede jaar van de het studie ga je aan je medestudenten lesgeven in de basishoudingen. Is het je derde jaar in opleiding of ben je al Iyengar yogaleraar? Hier is tijd om je vaardigheden te oefenen en aan te scherpen met de Intermediate Junior syllabi. Er is ruimte om moeilijkheden die zich voordoen in je lesgeef-praktijk in groep te bespreken.
Level
Level 3
Doel
Specialize
Docent
Kristien

Dates in 2021: 19/09 - 24/10 - 21/11 Dates in 2022: 6/02 - 6/03 - 3/04 - 8/05 - 5+6/06 In the Level 3 class, all students with three years of regular Iyengar yoga classes and home-practice is welcome. Level 1 Certified Iyengar yoga teachers and everyone interested in mentor-program with Kristien is welcome. Lesgeef training houdt in: aan elkaar lesgeven en daarbij door Kristien gecoacht worden. Het eerste jaar van je studie om Iyengar yoga leraar te worden, observeer je en doe je als proefleerling mee. Tijdens het tweede jaar van de het studie ga je aan je medestudenten lesgeven in de basishoudingen. Is het je derde jaar in opleiding of ben je al Iyengar yogaleraar? Hier is tijd om je vaardigheden te oefenen en aan te scherpen met de Intermediate Junior syllabi. Er is ruimte om moeilijkheden die zich voordoen in je lesgeef-praktijk in groep te bespreken.

YOGALESSEN
AFGESTEMD OP
WAT JIJ WILT

Onze yogalessen zijn georganiseerd in 3 levels. Level 1 is geschikt als je nog nooit of nauwelijks Iyengar yoga hebt beoefend of als je je beheersing van de basisposities wilt perfectioneren. Level 3 is het hoogste niveau en werkt het beste als je een leraar in opleiding bent of als student met een stevige persoonlijke oefenpraktijk die minimaal twee Iyengar yogalessen per week komt. Daarnaast ben je ook van harte welkom om samen met een docent en andere beoefenaars yoga te oefenen en bieden we een Iyengar yogatherapie-sessie en één Meer met Adem-les per week.

TWIJFEL OVER
JE LEVEL?

Ben je nieuw bij ons en twijfel je aan je level? Schrijf je dan in voor een les op een level lager dan je gewend bent. Zo maak je op een ongedwongen en plezierige manier kennis met ons en de les. Loop voor de les even naar de docent, hij of zij adviseert je graag welk level voor jou het beste zou werken. Wil je snel naar een hoger level? Bedenk dan hoe vaker je komt lessen, hoe sneller je vorderingen maakt. Ons advies is om minimaal 2x per week lessen te volgen en thuis of op de school regelmatig zelf te oefenen. Zo haal je eruit wat erin zit en wordt yoga je tweede natuur.

THERAPIELESSEN

Onze therapielessen op donderdag zijn bedoeld voor leerlingen die, bijvoorbeeld door blessures aan het bewegingsapparaat of ziekte, niet of nauwelijks kunnen meekomen in de reguliere groepslessen. Therapielessen mogen alleen door senior docenten gegeven worden en worden bij ons elke donderdagmiddag gegeven door Kristien. Twijfel je tussen onze reguliere lessen en therapielessen? Schrijf je in voor een reguliere les van Kristien en zoek haar zo’n tien minuten voor de les even op. Zij legt je graag uit wat je het beste kunt doen. Mailen mag natuurlijk ook.

HOE HET WERKT

1. bedenk wat jij met yoga wilt en kies je favoriete les
2. kies je abonnement of lessen-kaart
3. maak je eigen account aan en/of log in op mijn yoga
4. betaal binnen Momoyoga online met iDeal
5. schrijf je daar via het rooster in op jouw lessen
6. met een account blijf je automatisch op de hoogte van workshops en acties

Back To Top